Italiandesignstudio

Dizajnový obchod s nábytkom

SHOWROOM:

OC TIP-TOP
Československej armády 18
040 01 Košice

Zákaznícky servis: pon-pia…..9 – 18:00
sobota …..9 – 12:00

T:+421 904 722 667
E: info@italiandesignstudio.com

Nájomný byt, Rezidencia Mestský Park Košice

HomeInteriérNájomný byt, Rezidencia Mestský Park Košice

Klient

Kategória

Dátum

13. novembra 2019

Nájomný byt, Rezidencia Mestský Park Košice

Jeden z dvoch rovnakých nájomných bytov, ktoré sú v krásnom prostredí Rezidencie Mestský Park v Košiciach. Vďaka dispozícii je zo srdca bytu – obývačky prepojenej s kuchyňou krásny výhľad na park. Priestranná obývačka ponúka miesto pre pohodlnú sedačku i doplňujúce kreslo či pohovku, pôsobí otvorene a zároveň útulne. Asymetrický drevodekor je kombinovaný čiernym obkladom s bielou kresbou. Možnosť podsvietenia ešte viac zvýrazní štýlový prvok obývačky a zároveň poskytuje tlmené náladové osvetlenie.

Drevodekor a čierny obklad sa opakujú aj v rámci obývacej steny a kuchyne na mieru, čím harmonicky prepájajú celý priestor. Kuchyňa so zabudovanými spotrebičmi prechádza do výklenku, z ktorého je (rovnako ako v obývačke) prístup na terasu. Jedálenský „kútik“ tak umožňuje príjemný výhľad na zeleň v parku.

V spálni je drevodekor s lištami doplnený aj o podklad z pútavej tapety. Šikmé skosenie obkladu navodzuje pocit prenikania svetelných lúčov. Izba je samozrejme doplnená o vstavané skrine, ktoré poskytujú dostatok úložného priestoru.

Menšia kúpeľňa s toaletou je opticky zväčšená svetlým obkladom, ktorý dopĺňa menšia plocha s čiernym obkladom opakujúcim sa v ďalších priestoroch.