Italiandesignstudio

Dizajnový obchod s nábytkom

SHOWROOM:

OC TIP-TOP
Československej armády 18
040 01 Košice

Zákaznícky servis: pon-pia…..9 – 18:00
sobota …..9 – 12:00

T:+421 904 722 667
E: info@italiandesignstudio.com

Rezidencia Belvedere, Košice

HomeInteriérRezidencia Belvedere, Košice

Klient

Kategória

Dátum

5. februára 2020

Rezidencia Belvedere, Košice

Priestranný byt v Rezidencii Belveder je ladený vo veľmi príjemných tónoch farby dreva. Výrazným vizuálnym prvkom sú na mieru vyskladané obklady imitujúce kameň, drevo i samotná podlaha v kúpeľniach či na chodbe. Tá sa (podobne ako celý interiér) nesie v duchu zaujímavej kombinácie rôznych ale vzájomne ladiacich materiálov.

Dennej časti bytu dominuje pohodlná sedačka Tidy s taburetom a komfortné kreslo Odissea v krémovej farbe. V rovnakých tónoch je ladený i konferenčný stolík Cross či o niečo tmavší koberec Deco. Jasné farby sa premietajú i na stene v podobe štýlového dekoru s reliéfnym povrchom, nahrádzajúceho klasický obraz. Primárne osvetlenie dopĺňa náladové osvetlenie vo forme rozmernej štýlovej vázy Skin od značky Myyour. Tá je estetickým a zároveň funkčným doplnkom. Obývacia časť zahŕňa i pracovný kútik, kde bolo namiesto klasickej kancelárskej stoličky zvolené mimoriadne pohodlné kresielko Sonny od značky Midj. Pracovná časť na mieru sa postupne prepája s kuchynským komplexom – tiež z našej dielne.

Hlavná obývacia časť plynule prechádza do kuchyne so vstavanými spotrebičmi. Čisté línie a minimalizmus sú vyvážené výraznejšou farbou, ktorá je oživujúcim elementom bytu. Kuchynská časť zahŕňa aj útulný jedálenský kútik. Tu vhodne zapadajú stoličky Colette s čalúnením a drevenou konštrukciou či jedálenský stôl s orginálnou podstavou na mieru.
Spálňa so vstavaným nábytkom je vizuálne prepojená s dennou časťou bytu. Manželská posteľ Cortina a elegantné kresielko Anita odkazujú na rovnaké čalúnenie nábytku v obývačke.

Dve kúpeľne zvyšujú komfort a ponúkajú na výber asymetrickú vaňu s obložením či minimalistický sprchový kút. Aj pri obložení stien a podlahy v kúpeľniach je stavené na silnú kombináciu viacerých motívov, ktoré spolu vytvárajú harmonickú a zároveň elegantnú vizuálnu identitu priestoru.