Italiandesignstudio

Dizajnový obchod s nábytkom

SHOWROOM:

OC TIP-TOP
Československej armády 18
040 01 Košice

Zákaznícky servis: pon-pia…..9 – 18:00
sobota …..9 – 12:00

T:+421 904 722 667
E: info@italiandesignstudio.com

Interiér rodinný dom, Košice

HomeInteriérInteriér rodinný dom, Košice

Klient

Kategória

Dátum

25. marca 2018

Interiér rodinný dom, Košice

Pri tomto projekte bol hneď na začiatku jasný koncept riešenia. Spočíva v snahe zachovať čistotu línií a prakticky rozdeliť priestor. To sa odráža na funkcionalistickom prístupe pri navrhovaní. Interiér korešponduje s exteriérom a monotónnosť rozbíja kontrastom. Nejde len o kontrast farebný ale i štýlový, kedy sa silne geometrické línie a moderné prvky dostávajú do stretu s historickými kúskami.

Vstup z prednej časti domu prechádza do haly a následne do otvoreného priestoru obývacej časti. Týmto spôsobom je interiér akousi plynulou líniou spájajúcou prednú časť domu s terasou a záhradou v jeho zadnej časti. Otvorený a presvetlený obývací priestor zahŕňajúci aj jedálenský stôl so stoličkami dopĺňa menší kuchynský kút v minimalistickom duchu. Dominantou prízemia je schodisko s hravým geometrickým zábradlím na mieru. Na prízemí sa nachádza i izba a kúpelňa pre hostí.

Prvé poschodie tvoria dve detské izby a detská kúpelňa, spálňa i pracovňa. Rodičovská spálňa má prechod do vlastnej priestrannej kúpeľne, vďaka čomu majú všetci obyvatelia zabezpečený vyšší komfort a pohodlie.