Italiandesignstudio

Dizajnový obchod s nábytkom

SHOWROOM:

OC TIP-TOP
Československej armády 18
040 01 Košice

Zákaznícky servis: pon-pia…..9 – 18:00
sobota …..9 – 12:00

T:+421 904 722 667
E: info@italiandesignstudio.com

Interiér byt, Nová Terasa II. Košice

HomeInteriérInteriér byt, Nová Terasa II. Košice

Klient

Kategória

Dátum

25. marca 2018

Interiér byt, Nová Terasa II. Košice

Projekt bytu v Košiciach je výsledkom nášho návrhu i výslednej realizácie. Dlhá presvetlená obývačka spojená s kuchyňou sa nesie v znamení kontrastu bielej a tmavého dreva. Práve vďaka drevenej obývacej stene, kuchyni a dekoratívnym detailom na mieru pôsobí miestnosť veľmi útulne. Košický byt tak razom pripomína skôr moderný rodinný dom.

Nábytok na mieru je samozrejme doplnený štýlovými talianskymi kúskami z našej ponuky. Interiéru dominuje kreslo Lazy od Calligaris (outlet) vo fialovej farbe doplnené o taburet Pandora od Myyour, pri sedačke zase o Apelle Jump od Midj. Svietidlá tvoria zároveň aj efektné doplnky: na strope Rosa a stolová lampa Nuclea DT od Emporium. Pri stole je mix bielych stoličiek Dafne 163 od Metalmobil a Up chair W od Tonon.

Spálňa s priamymi a čistými líniami a sviežej, no zároveň príjemnej farbe zaujme najmä 3D dekorom a podsvietením. Praktický zdroj svetla je tak zároveň aj originálnym estetickým prvkom. Zároveň je prenesenie 3D dekoru zo stien obývačky a chodby do spálne vizuálnym prepojením celého bytu.