Italiandesignstudio

Dizajnový obchod s nábytkom

SHOWROOM:

OC TIP-TOP
Československej armády 18
040 01 Košice

Zákaznícky servis: pon-pia…..9 – 18:00
sobota …..9 – 12:00

T:+421 904 722 667
E: info@italiandesignstudio.com

Kancelária Košice

HomeInteriérKancelária Košice

Klient

Kategória

Dátum

28. septembra 2020

Kancelárie Košice

Výrazná kancelária v luxusnom duchu je priestorom, ktorý má svoj osobitý štýl. Plocha kancelárie dovoľuje interiér rozdeliť do jednotlivých častí podľa účelu.

Otvorenému priestoru dominuje recepcia, ktorá plynule prechádza do jedálenského kútika vhodného na občerstvenie, či posedenie kolegov pri káve. Komfort tu zabezpečujú stoličky Lea, ktoré sú usporiadané okolo okrúhleho stola Barone od značky Bontempi Casa. Samozrejme nechýbajú miesta pre jednotlivých zamestnancov ale i dve priestranné presklené kóje zabezpečujúce väčšie súkromie pre stretnutia, porady a meetingy.

Ďalšou oddelenou časťou je kancelária riaditeľa, ktorá okrem pracovného miesta zahŕňa aj pohodlnú koženú sedačku Kennedy, ktorá sa nachádza aj v oddychovej zóne otvorenej kancelárie či kójach. V jednotlivých častiach kancelárie sa tiež opakujú štýlové drevené kreslá z dielne značky Miniforms, drevené čalúnené stoličky a konferenčné stolíky z kolekcie Lea od značky Midj alebo biele kreslá od kultovej talianskej značky Kartell.

Zvyšok zariadenia ako sú recepčný pult, police, pracovné stoly a deliace panely tvorí nábytok na mieru. Priestor dotvárajú drevené obklady a štýlová asymetrická dvojfarebná podlaha ladiaca s keramickým obkladom.